Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Emanuel Górski

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  emanuel_314_PL

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Emanuel Górski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  przeczytałem że muszę dołączyć do sesji ze znajomymi zaprosił mnie jeden i teraz jest offline i nie mogę dołączyć do tego serio proszę o pomoc
 2. Emanuel Górski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Spoko..... a teraz serio chce się dowiedzieć wpłaciłem 30 zł i od 3 godzin nie dostałem zaproszenia na sesje
 3. Emanuel Górski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  ile trzeba czekać na zaproszenie do gry po wpłacie ??????
 4. Emanuel Górski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  ok dzieki to niedługo będę wbijać jak dostane zaproszenie
 5. Emanuel Górski

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Hej. Dostałem zaproszenie na siocial clubie od toster.pl i jak teraz bede grać w GTA to po prostu czekać do około 16 na zaproszenie od tego gracza do sesji ? Sory ze pytam ale jestem tu nowy i po protu chce się upewnić co do wszystkiego.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum