Skocz do zawartości

Lavak221

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Lavak221

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Uwaga ekipa "LSPS" ogłasza rekrutacje. Jesteś aktywnym graczem, szukasz ludzi do wspólnego grania?? To dobrze trafiłeś. U nas możesz to mieć za tak nie wiele 😄 Co możemy Ci zaoferować: 1. Wspólne napady 2. Sprzedaże wytwórni 3. Granie adwersarzy 4. Ekipowe wypady na otwarta sesje w celu wojen z innymi graczami Co wymagamy: 1. Discord (Link do pobrania discord: https://discordapp.com/download) Zaproszenie na naszego discorda: https://discord.gg/HE3Aaan 2. Wiadomość do ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee lub Lavak221: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/lavak221 która powina zawierać informacje o chęci dołącznia do ekipy 3. Wiek 18+ 4. Brak czitów/modów Wraz z kalnem 9th Company PL(9thc) tworzymy sojusz do wspólnych rozgrywek. PS. Rekrutacja skierowana do graczy grających na PC. Jeśli przychodzisz pograc tylko na chwile to szkoda twojego i naszego czasu. Podania bez wiadomości do ToYeee lub Lavak221 będą z autoamtu odrzucane.
 2. zapraszam na pw moj social: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/lavak221
 3. zapraszm na pw https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/lavak221
 4. Napisz do mnie na social Lavak221 pogadamy chwilę na discord i zobaczymy co i jak

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum