Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MRXNEO1

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    MRXNEO1

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Witaj Otwieram Rekrutację do mojej ekipy "ROADKILLERZZ" w GTA V (PC) ! Mój Nick: MRXNEO1 Wiek: 19 Kontakt: Email: [email protected] Wymagania: - TS3 - Minimum 16 lat - Dobry Humor Co oferuję? - Dobrą intensywną rozgrywkę jak i zabawę - Częste napady/rabunki itp - Własnego TS3 zmożliwością założenia własnych kanałów - Awanse ( osoby które awansują na komisarza dostają ode mnie po 1MLN $ na głowę) - Wykonwywanie różnych wyścigów, DM i innych ciekawych akcji O Mojej postaci jak i Ekipie: Posiadam - 1001 LVL - Bunkier - Bazę - Hangar - Wiele garaży dla ekipy - Fabrykę z kokainą - Fabrykę z metą - Fabrykę Marichuany - Fabrykę fałszywych pieniędzy - Fabrykę fałszywych banknotów - Klub nocny - Wiele pojazdów lądowych, powietrznych jak i morskich na użytek ekipy - I wiele innych udogodnien dla członków ekipy Jesteś zainteresowany ? Napisz podanie tutaj: https://goo.gl/forms/6vqxSSIYbsdIxquk1 A ja postaram sie jak najszybciej rozpatrzeć twoje podanie :D

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum