Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Dawid181

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Dawid181 wygrał w dniu 1 października 2018

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  DawidPolska1984
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dawid181

  oferuję Level Up GTA Online

  Nie wplacalem nic do banku. Wszystko miałem w portfelu.
 2. Dawid181

  oferuję Level Up GTA Online

  Nic nie wplacalem. Wszystko wydawało na bieżąco. Tak samo jak tą ostatnią kasę.
 3. Dawid181

  oferuję Level Up GTA Online

  Co niby robiłem??? Co ma wspólnego Money lobby z grą???
 4. Dawid181

  oferuję Level Up GTA Online

  2018-10-01 20:48 Witaj, DawidPolska1984! To wiadomość od Rockstar Games. Podczas korzystania z Twojego konta doszło do naruszenia naszych warunków korzystania z usługi oraz/bądź licencji użytkownika, których treść znajduje się tutaj: http://www.rockstargames.com/legal?local e=pl http://www.rockstargames.com/eula/?local e=pl W konsekwencji Twoje konto GTA Online na platformie PC zostało zawieszone na 30 dni. Oprócz tego, wszystkie postacie GTA Online, postępy w grze i wyposażenie na platformie PC zostaną skasowane. Wszystkie decyzje odnośnie zawieszeń i blokad dostępu do GTA Online, a także kasowania postaci, są ostateczne i nie podlegają odwołaniom. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad zawieszania i blokowania graczy w GTA Online, zobacz: https://support.rockstargames.com/hc/pl/ articles/229514247. Uwaga: ten adres e-mail nie przyjmuje wiadomości zwrotnych. Rockstar Games Więc panowie nie podniecamy się że wszystko w porządku.
 5. Dawid181

  oferuję Level Up GTA Online

  Piniendze wpłynęły bardzo szybko. Mam nadzieje że bana nie będzie. POLECAM jak na razie
 6. Dawid181

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  jak to mozliwe ze nie znaleziono kompatybilnej wersji gta??? bylem na polu golfowym i mnie wywaliło
 7. Dawid181

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Siemano. Czy dziś damy rade rzucic pare groszy jeszcze??? donate poszedł

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum