Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Loudwire

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Loudwire96

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Miejcie pretensje do siebie . Większość tutaj graczy która kupiła ML lub Lvl Up przeczytała regulamin i nie stwarzała problemów na sesji , a wy macie sapy do Namo że was wyjebał z sesji . Namo też czegoś oczekuje aby był spokój na sesjach , a wy przez wasze małe czy duże błędy płacicie wyjebaniem z sesji 🙂 .
 2. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To nie jest " błąd " tylko informacja cały czas byłeś w sesji . Kasa leciała tobie normalnie tak jak mi i do teraz gram .
 3. Loudwire

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo dziękuję 🙂 robota wykonana jak należy i czekałem tylko 1 dzień 🙂 .
 4. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To zależy który w kolejce jesteś ja dostałem po 2 dniach
 5. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Musiałeś za coś dostać . Ja kupowałem wszystko od razu i bana nie wyłapałem a to nie były małe zakupy 🙂 . Mogą to być nawet małe błędy jak np. Wpłacanie kasy do banku co nie powinno mieć miejsca według regulaminu .
 6. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Myślałem że to działa jako jeden cały , ale dzięki będę już wiedział
 7. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Siemanko zastanawiam się tylko jeżeli kupię " Level Up pakiet prestiżowy " to z jaką prędkością moje konto jest modowane ? , to znaczy jeśli dany użytkownik zalogował się na moje konto ile to zajmuje ? , i czy dostane jakieś potwierdzenie że modowanie jest zrealizowane i mogę wbić na moje konto ? . Dziękuję za odpowiedź 🙂
 8. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To co się tutaj odwala to śmiech " Kupiłem i nie dostałem zaproszenia czekam już 2 godziny 😄 " ile razy trzeba niektórym powtarzać w kółko to samo lub cytować . Ludzie przeczytajcie regulamin lub poczytajcie komentarze i nie denerwujcie Namo 😄
 9. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobrze , a więc . Jestem zadowolony z danych tutaj usług 🙂 wszystko poszło zgodnie z planem . Nie ukrywam , że się bałem uzbierałem mniejszą kwotę niż 100 mln , ale to i tak wystarczyło na rozruch i jeszcze się zostało 🙂 . 10 tego kupie Level Up 🙂 . Właśnie co do tych banów " Banware " czy jak to się tam zwie ktoś mi może wytłumaczyć o co z tym chodzi ? czytałem wcześniejsze posty że niby gracz dostaje Banware za coś czego nie zrobił tylko Rockstar banuje czy tam daje blokadę na miesiąc od tak sobie ? . Czy to ma jakiś sens ? O co w tym chodzi ? .
 10. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wpłaciłem 5e na Money Lobby i się tak zastanawiam co jest bardziej " bezpieczne " Money Lobby czy Level Up z kasą ? . Czy obydwie warianty są bezpieczne jeśli się postępuje zgodnie z regulaminem ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×