Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Loudwire

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Loudwire wygrał w dniu 22 września 2018

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

6 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Loudwire96
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zależy od kolejki 2-3 dni możesz czekać nawet tydzień .
 2. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeśli ktoś z was wysłał " donejt " i zapro wam nie przychodzi po 7/8 godzinach to spokojnie przyjdzie poczekajcie na swoją kolej no chyba że coś zjebaliście . Druga sprawa nie spamcie postami typu " nie dostałem zapro itd. " ponieważ Namo was wyjebie i będziecie płakali potem pójdziecie do mamy i taty aby się poskarżyć że zostaliście okradzeni . Przeważnie co 2/3 osoba która tak pisze podejrzewam że niema ukończonych nawet 14 lat i nie przeczytała Regulaminu . Nie wyzywam , ani nie hejtuje was , ale ile można to kurwa czytać ciągle to jedno i to samo . Namo kiedyś też nie wytrzyma i będzie koniec modowania . Więc proszę błagam przeczytajcie wpierw Regulamin .
 3. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Miejcie pretensje do siebie . Większość tutaj graczy która kupiła ML lub Lvl Up przeczytała regulamin i nie stwarzała problemów na sesji , a wy macie sapy do Namo że was wyjebał z sesji . Namo też czegoś oczekuje aby był spokój na sesjach , a wy przez wasze małe czy duże błędy płacicie wyjebaniem z sesji 🙂 .
 4. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To nie jest " błąd " tylko informacja cały czas byłeś w sesji . Kasa leciała tobie normalnie tak jak mi i do teraz gram .
 5. Loudwire

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo dziękuję 🙂 robota wykonana jak należy i czekałem tylko 1 dzień 🙂 .
 6. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To zależy który w kolejce jesteś ja dostałem po 2 dniach
 7. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Musiałeś za coś dostać . Ja kupowałem wszystko od razu i bana nie wyłapałem a to nie były małe zakupy 🙂 . Mogą to być nawet małe błędy jak np. Wpłacanie kasy do banku co nie powinno mieć miejsca według regulaminu .
 8. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Myślałem że to działa jako jeden cały , ale dzięki będę już wiedział
 9. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Siemanko zastanawiam się tylko jeżeli kupię " Level Up pakiet prestiżowy " to z jaką prędkością moje konto jest modowane ? , to znaczy jeśli dany użytkownik zalogował się na moje konto ile to zajmuje ? , i czy dostane jakieś potwierdzenie że modowanie jest zrealizowane i mogę wbić na moje konto ? . Dziękuję za odpowiedź 🙂
 10. Loudwire

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To co się tutaj odwala to śmiech " Kupiłem i nie dostałem zaproszenia czekam już 2 godziny 😄 " ile razy trzeba niektórym powtarzać w kółko to samo lub cytować . Ludzie przeczytajcie regulamin lub poczytajcie komentarze i nie denerwujcie Namo 😄

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum