Skocz do zawartości

Bartuś Rzepiński

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. a dobra mam, nie wiedziałem żeby odebrać zaproszenie trzeba się zalogować na social club w sieci, tylko wystarczy w gta. mój błąd, zwracam honor.
 2. no niestety na głównej stronie nie ma nic napisane o jakieś zmianie konta czy coś innego, więc nie wiem o co chodzi.
 3. Jednak okazało się że na drugiej postaci mam 52 lvl Sms poleciał czekam na zapro DC-ShejkerYT-PL
 4. Witam, pytanko jeżeli kupowałem tutaj usługę na mojej głównej postaci i od tamtego czasu mam na niej 170 mln (przez miesiąc bez bana) to mogę kupić tą usługę na moją drugą nowo zrobioną postać? i czy na drugiej postaci też muszę przegrać co najmniej z 1 dzień?
 5. Wielokrotnie jak próbuje dołączyć do sesji wyskakuje komunikat: Uwaga Sesja do której próbujesz dołączyć już nie istnieje. Łączenie z nową sesją GTA Online. Jakieś rady?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum