Skocz do zawartości

Liskowski

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Liskowski

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Technik/Programista do wynajęcia do serwerów FiveM. Oferuje: Konfiguracje ESX odbugowanie, spolszczenie zainportowanie do bazy danych. Konfigurację dodatkowych skryptów w tym autorskich mojego wykonania. Custom Ui do serwera i wiele dodatków! KONTAKT: DISCORD Liskowski#9865
 2. Takich informacji nie udzielę publicznie. Pisz do mnie discord Liskowski#9865
 3. Takich informacji nie udzielę publicznie napisz do mnie na discord Liskowski#9865
 4. Poszukuję streamera youtubera na serwer VRP.PL informuję że na starcie serwera było 20 osób więcej informacji na pw Discord Liskowski#9865 Jesteśmy skłonni zapłacić za reklamę!
 5. Witam serdecznie jestem właścicielem serwera VolcanoRP.PL Poszukujemy technika który potrafiłby spolszczyć skrypty i inne. więcej informacji udziele na pw albo discord Liskowski#9865

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum