Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Dan120

Użytkownik
  • Zawartość

    7
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    dan120
  1. EpicLife jest nowym dopracowanym serwer GTA RP Nasz Discord:https://discord.gg/77KjvhT Posiadamy : -Miłą administracje - crafting przedmiotów [ kajdanki , worek , wiertło , broń ] -Sklep z alarmami do samochodu [ jak kupisz to widzisz swój pojazd na mapie ] -Sprowadzane auta [ castomowe ] -Edytowaną mapę [ komenda zabudowana , szpital zabudowany , mechanik zabudowany i różne zmiany na drogach ] -Autorskie położenie narkotyków -Otwartą rekrutacje na LSPD i EMS -Worek na głowę -Całe menu pracy , dowód , plecak , telefon pod F1 -Możliwość sprzedaży auta drugiemu graczowi -Dobrą optymalizację -Własny loadscreen -Małych stremerów -DarkWeb w telefonie -Częste aktualizacje wyspy [ co pewien czas dodajemy nowe skrypty ] -Rekrutacje na Suporta -Własny grafik
  2. Proszę uważać na admina który szantażu właścicieli serwerów i nadużywa władzy

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum