Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez BetterGame
-
[RP][FiveM] Better-Game.pl
Nazwa została zmieniona na: OurRP Forum oficjalnie otwarte: [KLIKNIJ TUTAJ] Link to tematu z ogłoszeniem i postępem prac nad serwerem: [KLIKNIJ TUTAJ] ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO SKŁADANIA PODAŃ NA DOSTĘPNY FUNKCJĘ NA SERWERZE: -Lider Frakcji -Moderator Forum -Supporter -Webmaster
-
[RP][FiveM] Better-Game.pl
Witam. Tworzę serwer na platformie FiveM! Będzie on inny niż wszystkie te same skrypty ściągnięte z neta... **Systemów telefonów: ** U nas telefon masz na starcie! lecz co z tego jak nie ma w nim karty sim! kartę sim możesz kupić w sklepie GSM... Abonament na tydzień OOC. Możliwość robienia przelewów po przez aplikację w telefonie (Przelewom z "dupy" mówimy NIE!) **System domów/hoteli:** U nas nie będziesz bezdomnym jak na większości serwerów... będziesz mógł się przespać w hotelu. (będziesz miał swój spawn w wybranym przez ciebie hotelu. Oczywiście za opłatą tygodniową.)...A dla tych co już zarobią na swój pierwszy dom mamy system prywatnych domów. **Aplikacje pod własne biznesy ( własny autorski panel biznesu pod cmd /g i wchodzenie na służbę )** -Apteka (Kupno bandaży, tabletek jak i strzykawek (potrzebnych do narkotyków i inne...) -Mechanik (Naprawa auta, tuningowanie go) -Taxi Driver ( Rozwozi NPC po mieście jak i normalnych graczy) -Restauracja ( Miejsce gdzie będzie sprzedawane jedzenie jak i napoje. ) -Kasyno ( Miejsce gdzie można przewalić kasę cmd /kostka ) -Sklep Binco Premium (tylko dla vip gdzie będzie można przebrać się w np w calvina claina itd... normalne binco też będzie) -Siłownia (Miejsce gdzie można poćwiczyć... u nas będziesz musiał wyrobić 20 karnetów aby mieć możliwość bicia w grze! 1 karnet na 24h... DM mówimy STOP) Biznesy będą prowadzone przez graczy... a wypłaty będą rozdawane raz dziennie za przepracowane 1h na służbie np za ladą w restauracji... **Aplikacje pod własną grupę przestępczą typu mafia/gang (autorskie skrypty typu handel narkotykami oraz wyrabianie ich, autorskie napady na bank jak i panel dla lidera pod /gf)** **Autorski skrypt frakcji LSPD, EMS, LSFD pod /f gdzie będzie się wchodziło na służbę. Dalsze info później...** **Prace dorywcze:** -Magazynier (Praca niby zwykła... roznosi się pudła po fabryce lecz u nas będzie to troszkę utrudnione... będzie trzeba utrzymać równowagę żeby nie upuścić paczki. Dalsze info później...) -Pomocnik na myjni (Wchodzisz na myjnie w dane miejsce i myjesz trzymając 20 sekund klawisz "e"... auta podjeżdżają co 1 minutę...) -Eat Driver (Rozwoziciel Jedzenia lecz nie będzie to zwykła praca jak wszędzie że wsiadasz w skuter i jedziesz! u nas wymagany jest własny pojazd lub damy rowery które będą pod pizzerią! Gdy będą otwierane biznes restauracji rozwoziciel będzie rozwoził też jedzenie właśnie od nich) -Zbieracz winogrocz (Zbieracz jak zbieracz.. zbiera winogrona do koszyka i zanosi na naczepę) Nie chcemy ich dużo na serwerze! Prace będą miały ograniczenia w postaci maksymalnej wyrobionej normy np 500$ dziennie! Chcemy aby gracze bardziej skupili się na biznesach i dołączali do nich angażowali się! **Co do projektu serwera:** -Jest to DUŻY HARD! -Nie ma Ammu-Nation w mieście gdzie każdy gracz może kupić pistolet... żaden cywil nie ma dostępu do kajdanek jak i broni ciężkiej... Tylko LSPD jak i organizacje przestępcze (będą miały do tego dostęp lecz będą mogły porywać lub okradać tylko na swoim terenie lub za zgodą Lidera który dostanie zgodę od opiekuna org. przestępczych (lecz trzeba mieć powód porwania/napadnięcia i udowodnić to). -U nas nie zarobisz 10.000$ za rozwożenie pizzy po mieście... Napracuj się aby być rozpoznawalnym w Los Santos! idziemy w realizm gdzie za prace dorywczą dostaje się parę $ a nie w tysiącach... -Marzysz o biznesie? Aplikuj o dotację... jeżeli masz pomysł to my go zatwierdzimy i damy ci twój własny PANEL! -Narkotyki? możesz je tylko używać jako cywil... wyrabiać i handlować może tylko GANG! -Chcesz postrzelać? To idź na serwery DM! u nas zwykły cywil nie powącha nawet broni... Jedynie Mafia może handlować jak i produkować bronie lecz Handel tylko za zgodą opiekuna org. przestępczej. -Chcesz dojść do organizacji lub frakcji? żaden problem... Wysil głowę i napisz ładne podanie do szefa frakcji porządkowej...A może gangus? wczuj się w grę zakręć się obok gangusów pokaż że cię potrzebują! **Trochę o nas:** Pieniądze jak i możliwości mamy! od was zależy kiedy projekt zostanie skończony do tego momentu żeby serwer został otwarty! a czemu od was? - Mamy dobrego skryptera lecz robiąc to sam trochę mu to zajmie.. Szukamy: Programisty do pomocy na serwer FiveM, Opiekun organizacji przestępczych, Opiekun biznesów, Liderów frakcji, Beta testerów, Grafików, Community Manager, Jeżeli wiesz że akurat ciebie szukamy! wiesz że się do czegoś przydasz! zgłoś się na discord! Dział : Poczekalnia Do Admina Pieniądze jak i chęć mamy! Zaparcia dużo! nie śpimy tylko działamy... Maszyna kupiona forum powstanie na dniach! czekamy na autorski szablon! Reklama będzie u dużych youtuberów (których znam osobiście lecz to kiedy indziej) Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszam na discord: https://discord.gg/ntWwMAx Tam będzie więcej informacji ! oraz ankiety co dodać a co nie ! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Team: Programista jak i założyciel: Mateusz FreshMan Zajmuję się pisaniem skryptów od 4 lat a tak na poważnie to od 2...Znam języki: Java, Lua, SQL,PYTHON,PHP,C++. Doświadczenie jakie zdobyłem podczas tworzenia serwerów których nazw nie chce wymieniać bo mogą sobie nie życzyć... lecz projekty na których byłem to jeden z pierwszych serwerów FiveM PolishRolePlay, Vice-RP oraz dwa projekty które planowałem sam otworzyć... Sponsor jak i założyciel... opiekun projektu: Dawid LufaaaTV Już ładne parę lat bawię się w sponsoring takich projektów jak i tworzenie ich... mam sporę doświadczenie w reklamowaniu i prowadzeniu takich serwerów.. Zaczynałem od SAMP gdzie stawialiśmy swojego pierwszego "Pseudola"! gdzie grało na nim po 100 osób dziennie na tamte czasu mrucznika-rp gdzie grało po 250 jak i upadającej L'ski... Jestem byłym streamerem gdzie grałem na MTA serwer DevGaming i miałem po 200-300 ludzi na live...gdzie poznałem dużo streamerów między innymi jak: ViniPlay - jestem tam moderatorem. Ztrolowany eeXt HajTV Adrian Polak I innych... Myślę że reklama będzie dobra Webmaster : Olaf HostUUU Znam języki takie jak Lua, C++, HTML, Discord. Js, moje projekt to Santos RP, pradise-life oraz aktualnie moja strona project-unity. Temat będzie aktualizowany! Dodane zostaną zdjęcia prac itp.
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem