Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

modoc

Użytkownik
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  2

modoc wygrał w dniu 21 września 2018

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

14 Dobra

GTA Online

 • Social Club
  modoc007
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. modoc

  oferuję Level Up GTA Online

  Waliłeś do skarpety online i się to rockstarowi nie spodobało. Hack to hack jak tego nie ogarniasz i podstawowych zasad to graj sobie w węża. Przy wpłacie kasy do banku ban z automatu już to było wielokrotnie przerabiane. Jakoś korzystam zgodnie z zasadami i już kolejne doładowanie i zero problemów.
 2. modoc

  oferuję Level Up GTA Online

  którą wersję masz steam czy social club zdecyduj się.
 3. modoc

  oferuję Level Up GTA Online

  Ja już kolejny raz moduje i namo jak narazie działa bez zarzutu. Jak umiesz czytać i nie masz downa to wszystko będzie w porządku.
 4. modoc

  oferuję Level Up GTA Online

  Jak zwykle bez żadnego problemu. Jak się umie czytać na poziomie 2 klasy szkoły podstawowej to się to ogarnie. Dzięki
 5. modoc

  oferuję Level Up GTA Online

  LoL szczęście, że nie mam okresu 😄 Zrobi to zrobi.
 6. modoc

  Nowe okno logowania Social Club

  Tak jak pisałem wcześniej. Firma Rockstar zapowiedziała Read Dead Online - moduł sieciowy dla nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Będzie on działał na podobnej zasadzie co Grand Theft Auto Online, ale nie zostanie udostępniony na premierę gry.
 7. modoc

  Nowe okno logowania Social Club

  Kwestia przebudowy wynika wyłącznie z crossa. Wszędzie jest takie samo. Poza tym RDR2 będzie na PC to tylko kwestia czasu, obstawiam max 1 rok. W przyszłe wakacje info a na święta premiera. Silnik jest unowocześniony trochę z GTA V więc oczywistą oczywistością jest PC. Poza tym z różnych wieści wynika i skompych komentarzy ma to być GTA Wild West i moduł Online będzie tam jeszcze bardziej rozbudowany. Namo już nie będzie sprzedawał dolców tylko złoto.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum