Skocz do zawartości

modoc

Użytkownik
  • Zawartość

    107
  • Dołączył

  • Ostatnio

  • Dni zwycięstwa

    2

modoc wygrał w dniu 21 września 2018

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

14 Dobra

GTA Online

  • Social Club
    modoc007
  • Platforma
    PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Niestety muszę cię rozczarować nic takiego nie istnieje.
  2. Waliłeś do skarpety online i się to rockstarowi nie spodobało. Hack to hack jak tego nie ogarniasz i podstawowych zasad to graj sobie w węża. Przy wpłacie kasy do banku ban z automatu już to było wielokrotnie przerabiane. Jakoś korzystam zgodnie z zasadami i już kolejne doładowanie i zero problemów.
  3. którą wersję masz steam czy social club zdecyduj się.
  4. Ja już kolejny raz moduje i namo jak narazie działa bez zarzutu. Jak umiesz czytać i nie masz downa to wszystko będzie w porządku.
  5. Jak zwykle bez żadnego problemu. Jak się umie czytać na poziomie 2 klasy szkoły podstawowej to się to ogarnie. Dzięki
  6. Tak jak pisałem wcześniej. Firma Rockstar zapowiedziała Read Dead Online - moduł sieciowy dla nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Będzie on działał na podobnej zasadzie co Grand Theft Auto Online, ale nie zostanie udostępniony na premierę gry.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum