Skocz do zawartości

voluble

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  murderertommy
 • Platforma
  PC
 1. Hiya. Kilka miesięcy temu postanowiłem że zakupię GTA na PC. Zrobiłem sobie przerwę i po miesiącu (dzisiaj) wróciłem do gry. Gdy pojawiało się okienko do zalogowania się do Social Club to się bardzo bardzo zacinało. Gdy już udało mi się zalogować to automatycznie mi się włączył tryb fabularny. Pomyślałem że w grze fabularnej przejdę na online ale gra twierdziła że jestem wylogowany ale jak włączał się Social Club to byłem zalogowany, a jak kliknąłem w mój profil to byłem offline. Re-install, naprawianie plików nie pomaga. Zaporę sprawdzałem. Czemu tak po prostu przestało działać? Co może być powodem i jak to naprawić? Zależy mi na tej grze..wydałem też na nią moje pieniądze..

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum