Skocz do zawartości

kokosysy

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Coper2004
 • Platforma
  PC
 1. Zwracam honor pomyliłem czas oczekiwań z samym modowaniem mój błąd sorki
 2. Na razie od około 20 minut nie dostałem zamówionego pakietu. Rozumiem, że istnieje szansa mojego błędu, ale sprawdziłem i z psc pobrało mi daną kwotę. Jedyne co otrzymałem to wiadomość, iż zostało coś dodane do SC ale pinądza brak. Nie chce robić zamieszania ani nikogo obrażać dlatego mam tylko pytanie czy po prostu jest kolejka albo cokolwiek co może opóźnić przelew. Tylko się martwię bo czytając komy jak ludzie dostają to w 5 min a ja sprawdzam instrukcje już z 5 raz.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum