Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

SIG_PL

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SIG_PL

  1. Pewnie tak.... Ale to jak myślisz... raczej mu nie oddadza skoro jest moje? xD Pozatym chyba sie nie da jakoś na profilu w ustawieniach prywatnosci sprawdzic kody aktywacyjnego więc... tylko ja go znam xD Czyli jak by jest w 100% moje ?
  2. Hah, ten rusek napisał jakiegoś e-maila do supportu bo mi się na e-mailu wyświetlił że jest rozpaczany przez nich. Napisał w nim coś takiego że jego e-mail został zmieniony choć on nic nie zmieniał i ze nie moze sie zalogowac.... ? Jak myslicie... oddadza mu tak jak mi? Czy musi podać jaki kod aktywacyjny którego raczej nie ma ?
  3. Odzyskałem konto.... Ogólnie podłączyłem to konto pod konto google... Jak myślicie ten rusek może jakimś cudem mi wejsc na poczte w google jak na wp? ?
  4. Eh... ciekawe czy R* odpiszą do 7 dni XDD
  5. No to wychodzi na to że muszę czekać aż odpisza... W sumie to Epic Games odpisało po 4 tygodniach ku*wa.... Bo tam też mi zajebali ?
  6. Skoro mam wszystkie dane jakie były przed zmianą e-maila, hasła i nicku (co ten rusek zmienił) i jeszcze mam kod aktywacyjny co był aktywowany na tamtym koncie to chyba mi muszą pomóc z tym kontem XDDD Jak nie to dzwonie do nich i chuj ?
  7. Co może mam mieć hasło typu @!@!@!@!@!@!@! xD kto to zapamięta ku*w....
  8. Ciekawe ile.... Pewnie ten ruski już mi zdążył bana na online za haxy zrobić ?
  9. Jak myślisz.... uda się odzyskać? Wysłali mi coś takiego 1,5h temu.... Witaj, Dziękujemy za przesłane informacje. Chcielibyśmy Cię poinformować, iż sprawa została przekazana do naszego zespołu technicznego celem dalszego postępowania. Skontaktujemy się ponownie, gdy tylko uzyskamy informację zwrotną. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na rozwiązanie problemu. Z poważaniem,
  10. Zawsze mam takie samo hasło XDD To chyba sie z tym nic nie da zrobić.... A jak by napisać do supportu i podać im stare dane i np kod aktywacyjny GTA do tego konta? ?
  11. A więc.... wchodzę sobie na poczte, a tutaj widze cos takiego (screeny są wrzucone) I ku*wa zastanawiam się jak ktoś z rosji to zrobił.... Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? bo aktualnie nie mogę w żaden sposób odzyskać konta....

Ostatnia aktywność

  1. to najnowsza wersja, nie mógłbyś odpalić GTA Online na starszej wersji
  2. Siema, mam GTA 5 w wersji Enchanced i wersja online 1.71 najnowsza wersja fabularki 889.22 czy to nie jest jakaś stara wersja?
  3. Znalazłeś. Dołącz do ekipy GTA.pl/Toster Dołącz do ekipy GTA.pl/Toster
  4. witam szukam ekipy do spulnej gry
  5. Twoim ulubionym miejscem wypoczynku zawładnął zabójczy syndrom imprezowej gorączki. Jakby istotna dla przemytu narkotyków wyspa nie była dość niebezpieczna sama w sobie, opanowały ją teraz hordy nieumarłych. Może to przez narkotyki, a może tropikalny klimat, ale nowi goście zachowują się jeszcze dziwniej, niż można było spodziewać. Przedzieraj się przez fale żywych trupów, w tym uzbrojonych w muszkiety konkwistadorów, poskramiaczy panter wraz ze swoimi podopiecznymi, roje rozdzielaczy i nie tylko w nowej Walce o przetrwanie na Cayo Perico. Utoruj sobie drogę przez hordy, dostań się na lotnisko i módl się, żeby ewakuacja samolotem nie trwała zbyt długo.

Powiadomienie o plikach cookie

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.