Skocz do zawartości

MandzioN

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    mandzion
  1. Siemano cześć elo witam serdecznie ! Poszukuję ogarniętych ludzi najlepiej +18 do wspólnego napi*ania w GTA Online. Tak się składa że od niedawna jest szczęśliwym posiadaczem GTA na PC. Na online dzieje sie dużo fajnych akcji itd.. Ale niestety nie ma ich z kim wykonać... bo albo jakieś dzieci nie ogarnięte albo ktoś kto dołączy na 2 minuty i opuszcza sesje... Może jakiś TeamSpeak Messenger czy cuś i jakies wspólne napady? akcje? organizacje???? Jeśli ktoś jest chętny mój nick w gta to ''mandzion''

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum