Skocz do zawartości

Leszczyn

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Leszczyneeek
 • Platforma
  PC
 1. Hej chciałbym zaprosić was na mój świeżo otwarty serwer RolePlay! Nazywa się on RealLifeRP wszystkie skrypty itp mam dopracowane lecz trochę brakuje mi graczy więc mam nadzieję że dołączycie i odegracie jakieś fajne akcje RP Oferujemy: -Miłą i ogarniętą administrację -Rekrutacje do Frakcji -Dopracowane skrypty -Wszystkie błędy jak najszybciej naprawiane -dużo addonów -miłą atmosferę oraz brak amatorki (będzie to pilnowane) -Własne interiory -nie lspd które nie mustwinuje to chyba tyle zapraszam was serdecznie mam nadzieję że wbijecie Discord: https://discord.gg/d4Qun3t Serwer możecie wyszukać na Fivem! powodzenia w odgrywaniu Fajnej Roli i zapraszam na serwer

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum