Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  4553
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  353

Namo wygrał w dniu 19 lutego

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1945 Wspaniała

O Namo

 • Urodziny 20.03.1984

GTA Online

 • Social Club
  namopsx

Ostatnio na profilu byli

62581 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Namo

 1. Siema dlaczego jak chce kupić dostęp do money lobby za 20 psc wpisuje na dotacji 4,65 zgodnie z przelicznikiem psc to końcowa zapłata pokazuje 6 euro?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. xxtrooluxx

   xxtrooluxx

   Znaczy stać mnie ale na psc za 30 zł będe miał do poniedziałku a i chciałbym zapytać w ogóle czy to jeszcze działa ? bo wiadomo te aktualizacje z tymi modami cały czas trzeba jakieś łatki wgrywać

  3. Namo

   Namo

   przeczytaj opis money lobby 

  4. xxtrooluxx

   xxtrooluxx

   Dobra dzięki to raczej będe kupował dzięki za odpowiedź dobrej nocy życzę :D 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×