Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  5825
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  454

Namo wygrał w dniu 17 stycznia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2831 Wspaniała

O Namo

GTA Online

 • Social Club
  namopsx
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

278900 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Namo

 1. Namo, mam problem odnosnie Money Lobby, a mianowicie gdy jestem na miejscu gdzie jest sypany hajs, po +/- 5 minutach mnie wywala z komunikatem w przesłanym pliku (https://scr.hu/k8grZ0). Wiesz może czym jest to spowodowane? Czy to wina mojego komputera, a może internetu?- nie mam pojęcia. Być może znasz rozwiązanie na ten problem.

  gta.html

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. dlubkowski

   dlubkowski

   Wiesz może jak z tym mi pomóc?

  3. Namo
  4. dlubkowski

   dlubkowski

   Rozumiem, w każdym bądź razie dziękuje za odpowiedź

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum