Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  5825
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  454

Namo wygrał w dniu 17 stycznia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2830 Wspaniała

O Namo

 • Urodziny 20.03.1984

GTA Online

 • Social Club
  namopsx
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

277565 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Namo

 1. zapłaciłem dwa razy za money lobby. za pierwszym razem dostałem 20 milionów, a za drugim 17. czuję się oszukany. mimo że spełniałem wszystkie punkty regulaminu zostałem perfidnie wydymany w dupsko. nie polecam usługi. bardziej się opłaca kupić na allegro. wyzywanie od dzieciaków każdego kogo wydymasz jest bez sensu. odradzam

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Namo

   Namo

   Nie miałeś trybu pasywnego wraz z kolegą a kolejny miał pasywkę ale wylądował sobie Hydrą na polu golfowym. Naruszyliście regulamin więc wylecieliście i dlatego czujecie intensywny bój gówniakowej dupki.

   Zrzut ekranu (77).png

  3. mctartak

   mctartak

   nie ogarniam jakim cudem miałem wyłączoną bo wcześniej włączałem ale ok nic nie zmienię jeżeli masz takie podejści

  4. Namo

   Namo

   Moje podejście obliguje mnie do egzekwowania regulaminu Money Lobby który zaakceptowałeś w chwili wysłania donate

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum