Skocz do zawartości

m4c1ejeq

Użytkownik
  • Zawartość

    2
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez m4c1ejeq

  1. Czyli pieniądze za kupno tego mieszkania "przepadają"?
  2. Witam graczy! Mam pewną zagwozdkę. Oto ona - w GTA Online mam założone konta, nie pamiętam leveli, bodajże 41 i 5, ale teraz to nieistotne. Chodzi mi o to drugie konto. Kupiłem na nim mieszkanie za ok. 450k $. I teraz pytanie - Czy po usunięciu konta otrzymam pieniądze za to mieszkanie na konto bankowe? Z góry dziękuję za odpowiedź. ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum