Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

CroppCrevV

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CroppCrevV

 • Urodziny 12.07.1990

GTA Online

 • Social Club
  CroppCrevV
 • Platforma
  Playstation 4

Ostatnio na profilu byli

316 wyświetleń profilu
 1. CroppCrevV

  kupię [Nieaktualne] Kupię Bogdany.

  Tak jak w tytule. Kupię 10 Bogdanów za 20 PSC. Chętni pisać. Transakcja aby była uczciwa. Wysyłam kod 16cyfrowy po 5 bogdanach. Dostajesz 20zł PSC i robimy 5 następnych. PS4 CroppCrevV.
 2. CroppCrevV

  ps4 PS4 Szukam graczy.

  Dajesz
 3. O sorka JakuCat nazywam się na on-lajnie tu nazywam się JakuCakt

 4. CroppCrevV

  ps4 PS4 Szukam graczy.

  Nie wyszukuje Cię kolego. Podaj nick z PSN.
 5. CroppCrevV

  ps4 PS4 Szukam graczy.

  Zapraszam do porobienia razem misji. Import/Export Baza Bunkier Wytwórnie Klub muzyczny

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum