Skocz do zawartości

ROKO226

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ROKO226
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dokładnie. Takie jest Rockstar. Bywa i tak. To tylko gra. Na pewno zrobię sobie długą przerwę, bo nie chce mi się od nowa zaczynać. Przynajmniej nie dostałem perma, tylko 30 dni ze zresetowaniem wszystkiego. No, ale 200h gry poszło się krzaczyć, więc nie chce mi się grać od nowa...
 2. Dostałem bana. Widocznie Rockstar, jak co roku banuje... Kurde, chujnia. Nie stosowałem nigdy żadnych cheatów, ani nic, no, ale trudno.
 3. Polecam Money Lobby od Namo. Zaproszenie przyszło po minucie. Dołączenie do sesji nie sprawiało żadnych problemów. Co prawda zebranie 100mln trwa okolo 12-14 godzin, ale spokojnie można sobie poradzić, nawet poświęcić te dwa dni, po 6 godzin i nie ma sprawy. Jeżeli bedziesz przestrzegać regulaminu, wszystko będzie dobrze. Gorąco polecam 😉

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum