Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

PanStaszek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  panstaszek21
 • Platforma
  PC
 1. PanStaszek

  pecet Problem z FiveM

  Odinstalowałem wszystko co związane z antywirusem jeszcze przed napisaniem tego posta
 2. PanStaszek

  pecet Problem z FiveM

  Nie działa dalej. Próbowałem usunąć te wszystkie pliki z folderu cache i kliknąłem przycisk fiveMa oczywiście pobrał wszystkie pliki lecz dalej ten sam błąd później poszukałem w tym folderze i znalazłem w browser kolejny folder Cache lecz wyczyszczenie i jego też nie dało rezultatów.
 3. PanStaszek

  pecet Problem z FiveM

  Tu jest z innego serwera
 4. PanStaszek

  pecet Problem z FiveM

  To jest screen kiedy dochodzi już do tych 100%
 5. Kiedy próbuję wejść na serwer ekran ładowania dochodzi do 100% i dalej nic cały czas widzę ten ekran. Tak na każdym serwerze. Raz czekałem z jakieś 30 min i nic.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum