Skocz do zawartości

WILK725

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  OBCY POLACY
 • Platforma
  Xbox One
  Xbox 360

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Siema, jestem chętny do grania jak co 19 lat prettyboysuegPL

  1. WILK725

   WILK725

   Kolego zarejestruj na https://socialclub.rockstargames.com wtedy będę mógł dodać cie do Ekipy lub sam tam wyszukaj w zakładce Ekipa szukaj OBCY 

 2. Szukam graczy do Ekipy OBCY- OBCY POLACY Ja mam lat 28(1991rok) nie wymagamy wieku.. Kiedyś nasza ekipa była na xbox 360 a obecnie xbox one jesteśmy .chodź połowa z nas została na 360 Wymogi: 1.Wspólne gry czy to swobodny tryb do różnych zabaw aby się śmiać czy innych krzywych akcji 2.Podejście poważnego gdy robimy akcje typu misja czy napady ponieważ czas to pieniądz a nie każdy może robić jedna misję 100 razy bo ktoś sobie jaja robi aby przegrać.. 3.branie udział w Grupach czy to mając mikrofon czy nie 🙂 zawsze to lepszy przepływ informacji co i jak cóż wkoncu jakaś integracja PS nas można spotkać od godziny 17tejLub do 14tej Zapraszam Serdecznie do OBCY POLACY Do zobaczenia WILK725

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum