Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

zyxepl

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez zyxepl

  1. Zapraszam was bardzo serdecznie na serwer ZoneRP Jest to serwer na którym masz możliwość odgrywania konkretnej roli swoją postacią, to ty wybierasz czy jesteś kurierem, górnikiem czy też gangsterem który lubi mieć na pieńku z policją. Dzięki możliwości tworzenia gangu możesz przejać kontrolę nad wyspą i budzić strach wśrod innych graczy. Serwer jest na bieżąco aktualizowany dzieki czemu zapewniamy ci świetną rozgrywke i mnóstwo nowych dodatków oraz aut.Stawiam duży nacisk na czyste RP więc masz pewność że nie znajdziesz u nas ludzi którzy nie potrafią czysto odgrywać.Administracja na zmiany po 2-3 godziny robi spectate serwera aby odrazu wywalać oraz banowac osoby ktore nie potrafią grać oraz które używają cheatów.Znajdziesz u nas bogato rozbudowany system frakcji dzięki któremu bedziesz mógł wybrać zawód w którym chcesz pracować. Aktualna liczba zawodow wynosi 10 + zawody państwowe takie jak LSPD oraz EMS. Dzięki możliwością naszego hostingu masz pewność że nie utracisz żadnych postępów gry ponieważ wykonujemy kopię zapasową co 10 minut.To co nas wyróżnia:-Tablet dla LSPD-Tablet dla EMS-System głosowania na prezydenta wyspy-Worek do zakładania na głowe-Bagażnik do przewożenia zakładników oraz do porwań-Sądowy system kar. Koniec z ustalaniem długości kary przez LSPD.-System informatyczny EMS,menu pacjenta oraz karta jego leczenia.-Możliwość postawienia na mapie bydynku twojej firmy (nawet zaprojektowania go dla ciebie) *-Możliwość stworzenia pojazdu specjalnego dla twojej firmy (zaprojektowanie go) *-Możliwość sprzedaży aut w systemie gracz-gracz z możliwością aukcji-System poszukiwacza skarbów (na wyspie są rozmieszczone wskazówki i zagadki które trzeba rozwiązać aby znaleźć sporą ilość $)-Nazwa oraz logo twohjej firmy na pojazdach NPC oraz na budynkach system reklamy *-Budynki specjalne oraz pojazdy specjalne dla VIP*Atrakcyjne zarobki dostosowane do twojego oddania w prace, możliwości awansu a co za tym idzie możliowść większej wypłaty. Na wstępie zostały rozmieszczone plantacje narkotyków takich jak:OpiumMetamfetaminaKokainaMarichuanaZysk z narkotykow jest naprawdę duży i zależy tylko i wyłącznie od tego ile dasz radę sprzedać o ile nie złapie cie policja. W sklepach znajdziesz niezbędne artykuły takie jak: -Chleb -Woda -Zestaw naprawczy -Wiertarka do sejfu W banku zdeponujesz swoje pieniądze ale nie tylko masz też możliowść zrobienia napadu na bank i zgarnięciu sporej sumki $. W salonie samochodowym znajdziesz zwykłe jak i drogie importowane samochody takie jak : -Audi -BMW -Porshe,mercedes , + ponad 100 innych aut z importu! IP: 134.255.220.84:32030 TeamSpeak: ts-zone.pl Discord: https://discord.gg/mqX4sm
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online