Skocz do zawartości

RoccaT

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  RoccaT369
 • Platforma
  PC
 1. Zapraszamy Na Niedawno Otwarty Server : [PL] 💧 FenixCountry 💧16 +🔥Polski Serwer RolePlay🔥 📑WHITELIST OFF] 📑 PaletoBay/Sandy Shores 🔑Kajdanki💰Worek🚗Modowane🚙Pojazdy🚕💊Narkotyki💊 🚧 🚓LSPD🚓 🚑EMS🚑 🔧LSC🔧 🎤https://discord.gg/ccayaZn 🎤 Rozgrywka toczy sie Wyłącznie na Paleto / Sandy / Farma Onila . Na servie znajduje sie skrypty takie jak : - Worek - Kajdanki - Modowane Pojazdy - Sprzedaż Narko NPC - Anty Kradzież Pojazdów - Narko - Napady na Bank - Napady na Sklepy itp. +++ Nowa Dobra Ekonomia +++ Legalne Prace: - Lecznicza Marycha - Maliniki + bedzie wiecej tego typu prac dorywczych W dodatku Odswiezylismy troche Sandy Shores teraz wyglada niesamowicie . Rekrutacje na dane Frakcje: - Policja - Medycy - Mechanik - Agent Nieruchomości Zachęcamy do Wejścia na Server , Administracja Pomocna i Miła + Otwarta na Propozycje Graczy .Jeśli Szukasz Takiego Server To Wbijaj i Ciesz się Zabawą . IP Servera : 54.37.138.64:30120
 2. Zapraszamy Na Niedawno Otwarty Server : [PL] 💧 FenixCountry 💧16 +🔥Polski Serwer RolePlay🔥 📑WHITELIST OFF] 📑 PaletoBay/Sandy Shores 🔑Kajdanki💰Worek🚗Modowane🚙Pojazdy🚕💊Narkotyki💊 🚧 🚓LSPD🚓 🚑EMS🚑 🔧LSC🔧 🎤https://discord.gg/ccayaZn 🎤 Rozgrywka toczy sie Wyłącznie na Paleto / Sandy / Farma Onila . Na servie znajduje sie skrypty takie jak : - Worek - Kajdanki - Modowane Pojazdy - Sprzedaż Narko NPC - Anty Kradzież Pojazdów - Narko - Napady na Bank - Napady na Sklepy itp. +++ Nowa Dobra Ekonomia +++ Legalne Prace: - Lecznicza Marycha - Maliniki + bedzie wiecej tego typu prac dorywczych W dodatku Odswiezylismy troche Sandy Shores teraz wyglada niesamowicie . Rekrutacje na dane Frakcje: - Policja - Medycy - Mechanik - Agent Nieruchomości Zachęcamy do Wejścia na Server , Administracja Pomocna i Miła + Otwarta na Propozycje Graczy .Jeśli Szukasz Takiego Server To Wbijaj i Ciesz się Zabawą . IP Servera : 54.37.138.64:30120

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum