Skocz do zawartości

Kubsztainerix

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kubsztainerix
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam błąd z włączeniem i zalogowaniem się na fivem mimo iż jestem zalogowany w Social Club i odpalam fivem przez steam. Gdy grałem i dostałem się do policji na pewnym z serwerów postanowiłem zrestartować fivem i wtedy pojawił mi się komunikat poniżej. stwierdziłem że i tak wejde na serwer. Po wejściu na serwer nie wyświetlała mi się postać, pieniądze i moja praca. Próbowałem zrobić konto na fivem ale wtedy pojawił mi się komunikat o z autoryzowaniu nie wiadomo czego. Próbowałem usuwać różne pliki, reinstalować fivem zrobiłem to 3 razy i nadal jest ten sam komunikat Proszę o pomoc.
 2. Mam błąd z włączeniem i zalogowaniem się na fivem mimo iż jestem zalogowany w Social Club i odpalam fivem przez steam.

  Gdy grałem i dostałem się do policji na pewnym z serwerów postanowiłem zrestartować fivem i wtedy pojawił mi się komunikat poniżej stwierdziłem że i tak wejde na serwer. Po wejściu na serwer nie wyświetlała mi się postać, pieniądze i moja praca.

  Próbowałem zrobić konto na fivem ale wtedy pojawił mi się komunikat o z autoryzowaniu  nie wiadomo czego. Próbowałem usuwać różne pliki, reinstalować fivem zrobiłem to 3 razy i nadal jest ten sam komunikat Proszę o pomoc.90.PNG.cdae332a6791ea5ad1d8fcd608cfd878.PNGjghad.PNG.2543e6e195a92a5a1d9518b723582437.PNG0.thumb.PNG.a72bf15600899cd427fe9ebffec52a9c.PNG

 3. Mi też nie dają w weekendy. Premie dostaje tylko w poniedziałki tydzień po zalogowaniu.
 4. Mi pomogło Sposób 1 1.) Otwórz folder, w którym zainstalowana jest gra i usuń dwa pliki: d3dcsx_46.dll i d3dcompiler_46.dll. Przed usunięciem wyżej wymienionych plików zalecamy wykonanie ich kopii. 2.) Po usunięciu plików prosimy uruchomić grę. W ustawieniach grafiki wyłącz opcję "Ignoruj sugerowane limity" i wybierz opcję "Graj" z użyciem DirectX11**. Sposób 2 1.) Przejdź do folderu, w którym została zainstalowana gra (domyślnie: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V); 2.) Utwórz plik .txt o nazwie commandline; 3.) Otwórz utworzony plik i wprowadź do niego tekst: -DX10 4.) Zapisz i zamknij plik, a następnie ponownie uruchom grę. Alternatywnie możesz przejść do folderu: C:\Użytkownicy\NAZWA_UŻYTKOWNIKA\Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA V\ Settings.xml Następnie otwórz plik Settings.xml za pomocą Notatnika i zmień linię: <DX_version value='1' /> na następującą: <DX_version value='0' /> Sposób 3 Spróbuj zmienić ustawienia pliku stronicowania z trybu automatycznego dla wszystkich dysków na rozmiar kontrolowany przez system tylko na dysku systemowym. W tym celu postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi pod adresem: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/change-virtual-memory-size Inne sposoby na rozwiązanie problemu - Wyłącz V-Sync w ustawieniach gry i ustaw wartość na 60 klatek; - Odłącz dodatkowe urządzenia podłączone do komputera za pośrednictwem portów USB (np. pady/kontrolery do gry, kamera, itp.); - Przejdź do folderu C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V, a następne usuń plik DXSETUP.exe; - Jeśli posiadasz wersję pudełkową gry, spróbuj uruchomić grę za pomocą nośnika DVD; - Jeśli posiadasz kartę graficzną AMD, prosimy wyłącz opcję OverDrive w aplikacji Catalyst Control Center; - Wyłącz funkcję Overlay w takich aplikacjach jak: Mumble, Steam, Bandicam, FRAPS, TeamSpeak; - Jeśli posiadasz którąś z wymienionych aplikacji: MSI Afterburner/Precision X/FRAPS/Afterburner/ASUS GPU Tweak/ASUS GAMER OSD, bardzo prosimy, abyś wyłączył ją przed uruchomieniem gry; - Upewnij się, że w ustawieniach BIOS-u nie zostały wprowadzone żadne zmiany mogące wpłynąć na działanie komputera (jak na przykład zmiana parametru z "OC Genie mode" na "Normal mode");

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum