Skocz do zawartości

Kubsztainerix

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kubsztainerix
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Kubsztainerix

 1. Mam błąd z włączeniem i zalogowaniem się na fivem mimo iż jestem zalogowany w Social Club i odpalam fivem przez steam.

  Gdy grałem i dostałem się do policji na pewnym z serwerów postanowiłem zrestartować fivem i wtedy pojawił mi się komunikat poniżej stwierdziłem że i tak wejde na serwer. Po wejściu na serwer nie wyświetlała mi się postać, pieniądze i moja praca.

  Próbowałem zrobić konto na fivem ale wtedy pojawił mi się komunikat o z autoryzowaniu  nie wiadomo czego. Próbowałem usuwać różne pliki, reinstalować fivem zrobiłem to 3 razy i nadal jest ten sam komunikat Proszę o pomoc.90.PNG.cdae332a6791ea5ad1d8fcd608cfd878.PNGjghad.PNG.2543e6e195a92a5a1d9518b723582437.PNG0.thumb.PNG.a72bf15600899cd427fe9ebffec52a9c.PNG

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum