Skocz do zawartości

Dima9177

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  bagrahc15
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam! Jako reprezentant servera MiastoRP pragnę zaprosić Cię na naszą wyspę. Jest ona zrobiona pomysłowo oraz w sposób kreatywny. Na wyspie posiadamy: ?Wyszkoloną kadrę LSPD oraz EMS? ?Nasza mafia budzi postrach na wyspie? ⛰Wysoki poziom RP⛰ ?Wiele prac ( nawet butelki możesz zbierać ? )? ?Wiele customowych aut? ?‍♂️Nasi policjanci noszą nowe mundurki?‍♂️ ?Zaawansowane skrypty? ?Wiele modyfikacji mapy? ?Możliwość podróżowania pociągiem? ?Ściąganie ubrań? Mógłbym jeszcze długo pisać, ale nie chcę, abyś wiedział wszystko ? Sam wejdź na naszego Discorda: https://discord.gg/CW6Xq9k START JUŻ NIEDŁUGO

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum