Skocz do zawartości

Machos

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Machos wygrał w dniu 4 maja

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  SL4VI_TV
 • Platforma
  PC
 1. Cosmos RP Co u nas ciekawego możecie zobaczyć ? Profesjonalny Roleplay Ogarniętą Administrację która stawia graczy jako numer 1 by grało im się najlepiej costumowe miejscówki narko 32 sloty / W przyszłości 64 Brak Mustwina Ciekawe Akcję RP Ciekawe akcje Medyków w LS Nawet szybkie zarobki. Odznakę Policyjną Brak Faworyzacji Brak toksycznych graczy Dopracowane frakcje Około 140 Add Onów Aktualnie na sewerze Szuakmy stałych obywateli więc zapraszamy !! i wiele wiele więcej ! dołącz do nas teraz ! Częste eventy typu : Szukanie aut, MMA, Wycieczki do np North Yankton / Oddaloną od miasta na wodzie bazę wojskową Nasz discord : https://discord.gg/RzaHg6T Pssss... ? Poszukujemy na wyspę; Obywateli, ,EMS,LSCM, Org.Przestępczych Jak jest was 2 to już możecie się starać o Gang

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum