12 grudnia wychodzi NOWE DLC do GTA Online! Jeżeli nie masz kasy w grze kup ją przed wyjściem nowej zawartości. Po każdej aktualizacji występuje kilkudniowa przerwa w modowaniu kont i sypaniu hajsu na Money Lobby,

Skocz do zawartości

dzOnyTTV

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Dzontrawolta
 • Platforma
  PC
 1. Zapraszamy na wyspę ,,[PL] BigCity Polskie RP" ️ https://discord.gg/fvzkQrh Nazwa: BigCity️ IP : 94.23.168.254:30120 Typ: RolePlay Sloty: 32 Silnik: Posiadamy stabilny silnik zbudowany na systemie operacyjnym Linux,na VPS na bardzo silnych podzespołach oraz parametrach Whitelist: OFF zbieramy graczy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia naszego forum, aby nasza społeczność mogła się rozwijać i brnąć ciągle do przodu BigCity jest wyspą,na której możemy wam zaoferować: - Wchodzenie do bagażnika, - Segregacje graczy tzn. usuwanie wszystkich ludzi z niskim poziomem RP - Urozmaicone realistyczne auta - Konkursy,w których do wygrania będą UNIKALNE AUTA i inne ciekawe rzeczy - Możliwość tworzenia organizacji przestępczych - Nabór do LSPD/ESM/LSCM - Narkotyki -zaawansowany system rozwijania roślin marihuany - Ogarniętą pod względem wiekowym i doświadczeniem administrację (mamy po 22,24,27 lat) - Ciekawą rozgrywkę dzięki wielu ciekawym skryptom - Kilka autorskich skryptów umożliwiające łatwiejszą rozgrywkę i nadające kosmetyki gry - 0 rozgrywki typu Pay2Win - Wiele innych - kluby, dupy i balety, kilometry fety. Dołącz do nas już dziś! : https://discord.gg/fvzkQrh

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum