Skocz do zawartości

AquaRP

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

AquaRP wygrał w dniu 23 kwietnia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Verkonii
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam. Przychodzimy do was z nowym projektem Fivem. Projekt jest tworzony przez grupę znajomych którzy są ze sobą zgrani oraz przyjaźni. Szukasz dobrego serwera RP ? ?AquaRP? to ten serwer którego szukasz ! Dlatego myślę że warto nas odwiedzić ! Planowany start Wyspy to 23.04.2019 Godzina 16:00 ( mogą być małe opóźnienia ). Nasz serwer może pochwalić się : ? Administracją : ? ? Ogarnięta, miła i otwarta Administracja. ? ? Pracowita administracja która dąży do osiągnięcia założonych celów. ? ? Otwarta rekrutacja do administracji. Na posadę ( Suporta ) ✍️ ? Ekonomią : ? ? Ekonomia : Medium. ? ? Na start każdy gracz otrzyma 15k. ? ? Pracami : ? ? Praca Psychologa. ? ? Praca Sędziego oraz Adwokata. ⚖️ ? Praca Taxi. ? ? Praca w Komisie Samochodowym. ? ? Autorskimi skryptami : ? ? Autorski skrypt na kajdanki. ⛓️ ? Autorska Mapa. ?️ ? Autorskie prace. ? ? Skrypt na Gangi/mafie/kartele. ? ? Stary dobry skrypt na pralnie gdzie pierze się jeżdżąc furgonetką. ? ? Ponad 100 Addonów | U car dealer same importy. ? ? Informacje : ? ? Otwarta rekrutacja do frakcji : LSPD, EMS, LSCM i innych. ? ? ? Brak WL | W przyszłości jak społeczność się powiększy oczywiście WL ON. ? IP SERWERA : 138.201.178.164 Zapraszamy was na naszego oficjalnego Discorda : https://discord.gg/tQc6CGq na którym dowiecie się więcej na tematy Wyspy AquaRP czy samej Administracji.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum