Skocz do zawartości

olczannnnn

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Olczan_
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, mam na sprzedaż konto GTA Online na PC Konto posiada własnego maila oraz hasło, nazwę użytkownika będzie można zmienić dopiero 01.07.19 Są na nim dwie postacie: 1. 4500lv oraz 1.2mld$ w portfelu, wszystkie statystyki na full 2. 500lv oraz ok. 600mln$ w portfelu Cena 200zł Płatność przyjmuje paypalem lub przelewem(w przypadku przelewu dane dostępu do konta daje po przyjściu pieniędzy na moje konto)
 2. Witam, mam na sprzedaż konto GTA Online na PC Konto posiada własnego maila oraz hasło, nazwę użytkownika będzie można zmienić dopiero 01.07.19 Są na nim dwie postacie: 1. 4500lv oraz 1.2mld$ w portfelu, wszystkie statystyki na full 2. 500lv oraz ok. 600mln$ w portfelu Cena 250zł(możliwość negocjacji) Płatność przyjmuje paypalem lub przelewem(w przypadku przelewu dane dostępu do konta daje po przyjściu pieniędzy na moje konto)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum