Skocz do zawartości

prjourneyman

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  prjourneyman
 • Platforma
  PC
 1. Nazwa Serwera: Casa-RP IP Serwera : 54.37.136.34:30120 Tryb Gry: Role-play Medium-RP Zapraszamy na nasz Discord https://discord.gg/Uqkmmu. Zapraszamy na naszą stronę: https://casa-rp.pl/ Zapraszamy wszystkich na odsłonę CASA-RP 3.0 , która już wystartowała, Wipe odbył się 19.07 , Każdy zaczyna od 0. Przeprowadzamy wielkie zmiany, które będą przełomem w serwerach RP. Tworzymy Autorskie skrypty dużo pisanych od podstaw według waszych pomysłów , które wymagają Waszej pomocy, do uzyskania perfekcji. W pracach z urzędu mamy automatyczne awanse. W pracy kuriera nosisz paczki pod drzwi. -💵 Głównym celem przejścia na 3.0 było zbalansowanie ekonomii. Zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach) -💊Rozbudowane skrypty narko,🌱- w tym unikatowa sprzedaż, nielegalne sklepy. 💰Rozbudowane skrypty napadów - m.in. rabowanie kasy fiskalnej. -🖥️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę. -💁 Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce , nie ma problemu, polatajmy nawet na barana :)! 😮 Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP! -💀 64 Sloty ON!!! -👑 Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja -🏥 Nowy szpital, z helikopterem i całym asortymentem (z super załoga !) -🚓 Tablet policyjny, radiowozy i bronie z podziałem na rangi (Doświadczona kadra! Szkolenia!) -🎩 Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki, ubrania itp - 👀 Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać -🎨 Unikalny wygląd wizualny, od HUD'a po każde menu, banki, prawo jazdy itd. -💰Nowe prace dodatkowe, nie wymagające rejestracji w urzędzie pracy (np zbieranie pomarańczy , dojenie krów , łowienie ryb - również rekinów i żolwi morskich) -💰 Liczne eventy z atrakcyjnymi nagrodami! Serwer tworzony przez graczy dla graczy. Do tworzenia serwera podchodzimy profesjonalnie, dokładnie planując kolejne prace. Mamy doświadczenie przy tworzeniu serwerów jak i społeczności. Aby Casa RP istniała, potrzebujemy zadowolonych graczy. Dlatego będziesz miał bardzo duży wpływ na to jak serwer ostatecznie będzie wyglądał. Już dziś możesz zapisać się na discord, i wspomóc nas przy tworzeniu tej świetnej wyspy, każde pomysły są brane pod uwagę 🙂 Czekamy na Ciebie!
 2. Zapraszamy na CASA-RP 2.0! W pracach z urzędu mamy automatyczne awanse. W pracy kuriera nosisz paczki pod drzwi. -💵 Głównym celem przejścia na 2.0 było zbalansowanie ekonomii. Zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach) -💊Rozbudowane narko, nielegalne sklepy. 💰Rozbudowane skrypty napadów. 🌱 Sadzenie narkotyków! -🖥️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę. -💁 Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce! 😮 Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP! -🚗 Szeroka gama importów, Realne i dopracowane uszkodzenia aut! Komis samochodowy w którym wystawisz swoje auto! -👑 Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja -🏥 Nowy szpital, z helikopterem i całym asortymentem (Wspaniała ordynatorka!) -🚓 Tablet policyjny, radiowozy i bronie z podziałem na rangi (Doświadczona kadra! Szkolenia!) -🎩 Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki - Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać -🎨 Unikalny wygląd wizualny, od HUD'a po każde menu, banki, prawo jazdy itd. [#1] IP: 149.202.88.102:30120 [#2] IP: 149.202.88.102:30121 Discord: https://discord.gg/Y5vyW75 Zapraszamy do wspólnej zabawy! https://www.youtube.com/watch?v=BfZoF-ka4es https://www.youtube.com/watch?v=_-dQWNpQT30 https://www.youtube.com/watch?v=sAKsO_it9j0&feature=youtu.be

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum