Skocz do zawartości

Agno

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Discord
 • Platforma
  PC
  Playstation 4
 1. Serwer Project "Z" RP rozpoczyna swoją działalność. Czym jest serwer "Project Z"? "Project "Z" RP" jest to serwer typu Roleplay, który działa na konsoli PS4 Dlaczego warto nas wybrać? Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy takie rzeczy jak: Rozbudowany serwer Dobrą i pomocną administracje Miłą atmosferę Nową, lepszą centralę - jest ona bardziej przyjazna użytkownikowi Wiele możliwości zarobku Możliwość utworzenie własnej organizacji przestępczej Wiele prac oraz wiele pojazdów Możliwość utworzenia własnego biznesu Czego oczekujemy: Umiejętności odgrywania roli Poprawnej ortografii Mikrofonu Discorda Konsoli PS4 oraz GTA V Chętny? Dołącz już dziś! https://discord.gg/KQBp5t

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum