Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Liftall

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Liftall176

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Liftall

  [pc] szukam kilku osób do wspólnej gry

  Jestem zainteresowany wraz z kolegą, mamy własny serwer TS3. Wysłałem Zaproszenie na Social Club
 2. Witam Szukam 1 lub 2 osob do gry w GTA Online m.in. do napadów i trybów adwersarza itd. (Mam Organizacje i Klub Motocyklowy) Wymagania : 14+, TS3, Mózg
 3. Liftall

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeśli wczoraj kupiłem money lobby i wykorzystałem 2 godziny to jest dzisiaj możliwość wykorzystania tej ostatniej godzinki?
 4. Liftall

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Teraz nie ma lobby? Dopiero za 20 minut jak domniemam ?
 5. Liftall

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Chyba nie widziałeś więc piszę jeszcze raz Namo, jakbyś mógł podać numer konta bankowego i treść jaką mam wysłać żeby było wiadomo to byłbym wdzięczny bo karta bankowa mi szwankuje
 6. Liftall

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo, jakbyś mógł podać numer konta bankowego i treść jaką mam wysłać żeby było wiadomo to byłbym wdzięczny bo karta bankowa mi szwankuje

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×