Skocz do zawartości

Epej

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Epejson
 • Platforma
  PC
 1. Powiem tak Znalazłem niedawno serwer jakim jest Las Vegas RP, nie wiedziałem dokładnie gdzie się tym podzielić więc zdecydowałem napisać się tutaj. Serwer jest naprawdę dobry! Podobno ma 2 tygodnie a jest niesamowicie dopracowany. Ma masę importów w car dealerze, w sumie to samych importów, byłem też w diamond Casino które działa bez zarzutów. Community ma naprawdę fajne, bo z każdym możne się pośmiać, pogadać i fajnie podrywać. Nie spotkałem się jeszcze z "amatorką" na tym serwie każdy był dla mnie miły. Widziałem też że broń w sklepie z bronią sprzedaje normalny gracz, a nie wchodzi się do kółeczka. Miejscówki są fajnie pozmieniane Administracja też jest fajna, miałem parę problemów na serwie, to nikt zrobił mi problemu, tylko wszystko mi wyjaśnili. Jedyne co to to że serwer ma mało graczy Bo jest to około 20 osób, ale serwer ma dopiero 2 tygodnie więc myślę że się rozwinie. Naprawdę polecam serwer bo ma potencjał! Zapro na serwer: https://discord.gg/x6XNkX

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum