Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Kamilowskyy_1590

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Kamilowskyy_1590

GTA Online

 • Social Club
  Kamilowskyy_1590
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witaj namo, rozumiem że jak skorzystałem z jednej godziny money lobby to mogę jeszcze wbić na pozostałe dwie? np dziś o 22
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zaproszenie przyszło, wielkie dzięki! w takim razie widzimy się na polu golfowym o 19
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam, zapłaciłem sms'em i mam nadzieje że zapro przyjdzie, dziękuje i życzę miłych świąt

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×