Skocz do zawartości

LodomirTV

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Hawerky
 • Platforma
  PC
 1. Zbieralem sobie hajs normalnie, nagle zabił mnie z czolgu, wyrzucił z sesji i usunął ze znajomych @namo
 2. Wszystko robiłem jak trzeba, miałem włączony tryb pasywny, nie biegałem ani nic. Może pomyłka...
 3. Stosowalem się do regulaminu, i ta osoba wyrzuciła mnie ze znajomych i wyrzuciła mnie z sesji podczas zbierania
 4. @namo potrzebuje pomocy, zapłaciłem, dostałem zaproszenia do znajomych, przez jakiś czas zbieralem, do znajomych dodała mnie jakaś Anka, dzisiaj zostałem wyrzucony że znajomych, mogą się dowiedzieć czemu i zostać znowu zaproszony? Nick social Club hawerky

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum