Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Dudsonowy

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Dudsonowy
 1. A po czym sie daje unbana po nicku czy ip?
 2. Namo można kupić unbana za psc 20 zł?
 3. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo jednak będe o tej 23 i czy też mogę się spodziewać zaproszenia na sesje? sc: Dudsonowy
 4. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To ja jutro będe od 9 do jakiejś 11-12 także mój nick sc: Dudsonowy I jeżeli moge spytac to czemu nie mogę wbić na tsa tost i mi wyskakuje komunikat"You are banned permanently. Reason: "Za młody"" jeżeli ja tam nigdy nie wchodziłem?
 5. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A jutro jest wigilia więc nie będe grać i poza tym chyba jutro nawet nie rzucacie to serio nie wiem co mam teraz robić
 6. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To co mam w takim razie zrobić jak już zapłaciłem?
 7. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ej Namo bo ja miałem nadzieję na tą sesje o 22 bo bylo napisane, że są sesje od 17 do 18, od 19 do 20 i od 22 do 23 i co mam teraz zrobić jak mnie nie będzie o tej 23?
 8. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  20 psc to aktualnie 4.43 euro, i czy mogę tyle przelać?
 9. Dudsonowy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czemu jak zaznaczyłem na tym do donejtowania, że chcę zapłacić psc i dałem, że 4,5 euro to jak mnie przekierowywuje na stronę psc to jest do zapłaty 5.83 euro i mi nie chce zaakceptować płatności?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum