Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Paxon57

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Paxon57
 1. Paxon57

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Był restart lobby i nie dostałem zaproszenia, można? sc Paxon57
 2. Paxon57

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  W poście opisującym moneylobby pisze, że wykupujesz 3 sesje trwające godzinę ... I ogółem na następną sesję poproszę zaproszenie (sc Paxon57) bo jak na razie to wczoraj kupiłem a na MoneyLobby jeszcze nie byłem @EDIT Tzn kupujesz 3 godziny moneylobby
 3. Paxon57

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czemu ani ja, ani mój kolega nie dostaliśmy zaproszenia na sesję która odbyła się w godz. 21-22 -.- I o której jutro będą sesje? (Te poranne)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×