Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Krystian Zubko

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna
 1. Krystian Zubko

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo chodziło mi o to że jak mam wykupionem 3 godziny ? To czy teraz mogę godxinę wykorzystać i później godzinę czy jak ? Sorry że trochę jestem niezorientowany
 2. Krystian Zubko

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli jak teraz wbije to mogę wykorzystać sobie tą godzinę ?
 3. Krystian Zubko

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo wykupiłem dzisiaj dostęp i byłem na tej sesji o 23......o której mogę jutro wbić ? Bo jeszcze 2 sesje mi zostały
 4. Krystian Zubko

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cb wyrzucono a niektórzy nadal zaproszenia nie mają
 5. Krystian Zubko

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  siemka....Wysłałem w tej chwili donejta przez PayPal......Mogę się spodziewać zaproszenia na sesje o 23 ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×