Skocz do zawartości

Marathis

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Mordunianr1
 • Platforma
  PC
 1. Nazwa Serwera: Casa-RP IP Serwera : 149.202.89.80:30120 Tryb Gry: Role-play Medium-RP Casa-RP.pl to polski server RolePlay na platformie Fivem (GTA5). Działamy prawie od roku a więc mamy spore doświadczenie w tym, co robimy. Naszym graczom zapewniamy pełne zaplecze techniczne jak i administracyjne. W razie problemów lub pytań mamy liczne grono doświadczonej administracji, większość to osoby dorosłe i opanowane, więc możesz liczyć na spokojne rozwiązanie każdej sprawy! Zapraszamy serdecznie nowych graczy, którzy nie mają doświadczenia w RP a chcieliby spróbować swoich sił. Aby wam pomóc prowadzimy serię poradników na casa-rp.pl/forum oraz dodajemy pomoce w grze, takie jak komenda /help Z ostatnio wprowadzonych nowości polecamy Ci sprawdzić - Automatyczne awanse w nowych rozbudowanych pracach (kurier/amazon/klimmonter) - Sprzedaż narkotyków "na zamówienie" - Dwa rodzaje kluczy do wymiany kół (już nie musisz się martwić pękniętą oponą) - Zmienna rotacja aut w salonie oraz w pełni działający komis samochodowy pokazujący poziom ulepszeń auta - Rozbudowane struktury EMS i LSPD zapewniające ciągłość rozgrywki poprzez różne urozmaicenia - Różne animacje i akcje dla urozmaicenia rozgrywki, które wciąż rozbudowywujemy (/podnies, /nabarana, animacje) - Prace dodatkowe gdzie możesz dorobić do zawodu (zbieranie owoców, warzyw, łowienie ryb, żółwi, rekinów) - Przejrzyste i wygodne menu kołowe pod F1 - Przyjemna ekonomia która pozwala na różne sposoby sie wzbogacić - Wspaniała atmosfera (szczególnie nocą) - 64 Sloty ON - Unikalny wygląd wizualny, od HUD'a po każde menu, banki, prawo jazdy itd. - Liczne eventy z atrakcyjnymi nagrodami! - Oraz wiele nadchodzących rzeczy nad którymi pracujemy... Znajdziesz nas tutaj casa-rp.pl/discord - Ładny i przejrzysty discord casa-rp.pl - strona internetowa zawierająca własne koszulki i wiele więcej casa-rp.pl/fb - facebook który sie aktualnie rozwija

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum