Skocz do zawartości

DottierBeast28

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  DottierBeast
 • Platforma
  PC
  Playstation 4

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Informacje ☛ Nazwa serwera: AquaRP: ☚ ☛ Typ: HARD RP ☚ ☛ Ilość slotów: 128 ☚ ☛ Whitelist: ON ☚ ☛ Discord:https://discord.gg/HHs3vtf ☚ AquaRP jest to potężnie rozwijający się serwerem GTA5 którego celem jest stworzenie społeczności graczy oraz urozmaicenia im wolnego czasu wraz z pokazaniem odgrywania bardzo dobrego RP. Na naszym serwerze spotkasz się z trybem gry "Role Play" czyli odgrywanie realnego życia. Rozrywka w takich trybach gry polega na tym aby zrobić: prawo jazdy, kupić samochód i zarabiać jak w prawdziwym życiu itd. AquaRP to nie tylko serwer ale również można pogadać z innymi graczami jak i z administracją. Dlaczego akurat macie wybrać AquaRP? Opis ️ Serwer jest dostępny 24/7. ️ Jesteśmy Otwarci Na Propozycje Naszych Użytkowników. ️ Posiadamy Stabilny serwer. ️ Stale Wprowadzamy Coś Nowego Na serwer. ️ Posiadamy Dużo Frakcji i co jakiś czas dodajemy nowe. ️ Posiadamy dobrze zaprojektowane stronę. Dzięki czemu z łatwością napiszesz podanie na whitelist. ️ Posiadamy Dobrze Zaprojektowany Serwer Discord otwarty dla każdego nowego użytkownika. ️ Organizacje przestępcze: gangi, mafie, cartel itd. ️ Doświadczona administracja, pomocna i otwarta na wszelkie propozycje i pomysły. ️ Pomysłowe eventy żeby się nie nudziło graczom. ️ Posiadamy dużo prac. ️ Posiadamy dopracowane skrypty oraz dobrze zoptymalizowane aby się płynnie i bez lagów grało. ️ U nas nie ma cziterów bo ich zwalczamy. ️ Posiadamy dużą ilość miejsc narkotyków różnego rodzaju.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum