Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Sparky

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Stefan_v1
 • Platforma
  PC
 1. Szukasz serwera roleplay? Trafiłeś idealnie! Exodia to serwer na którym każdy znajdzie coś dla siebie, posiadamy m.in - TokoVoip, działające bagażniki oraz schowki, rotacje aut importowanych, w pełni IC działająca bazę danych dla LSPD różnorodne prace dodatkowe, w pełni działające kasyno, radia IC oraz wiele wiele więcej ciekawych skryptów i funkcji! Serwer posiada WL ON. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy, nasza administracja zawsze znajdzie chwile. Do zobaczenia na wyspie! www.exodiagaming.pl discord.gg/Wu5Y4gT
 2. Nazwa Serwera: eXodia RP IP Serwera : 51.91.125.39 Tryb Gry: Role-play Medium-RP Zapraszamy na nasz Discord https://discord.gg/RE9V22g Zapraszamy na naszą stronę: http://exodiagaming.pl/ Zapraszamy wszystkich na odsłonę nowej wyspy eXodia RP, która wystartowała 13.12.2019, Wprowadziliśmy same nowości które będą przełomem w serwerach RP. To wszystko dzięki waszym pomysłom, które możemy realizować, do uzyskania perfekcji, aby niczego wam nie zabrakło. -? Głównym celem Startu serwera eXodia RP jest danie wam nowości potrzebnych do dobrej rozgrywki. Ekonomia jest zbalansowana zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą, bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach) -?Rozbudowane skrypty narko,?- w tym unikatowa sprzedaż, nielegalne sklepy. ?Rozbudowane skrypty napadów - m.in. Jacht , Muzeum , Humane Labs -?️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę. -? Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce , nie ma problemu, polatajmy nawet na barana :)! ? Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP! -? Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja podchodząca na wysokim poziomie do każdego tak samo. (nie uznajemy kolesiostwa i tego ze jesteś streamerem to musi mieć wszystko ). -? 64 Sloty ON!!! - Unikatowy wygląd miasta, autostrady, Paleto i Sandy - Każde mieszkanie ma własny garaż. - możliwość chowania się w bagażniku. - możliwość pchania auta, kiedy się zepsuje. -? Nowy szpital połączony ze starym szpitalem z helikopterem i całym asortymentem -? Tablet policyjny, radiowozy i bronie z podziałem na rangi - wprowadziliśmy rotacje aut. - Unikatowe własnoręcznie malowane Auta służb EMS, LSPD, LSC -? Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki, ubrania itp - ? Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać. -? Unikalny wygląd wizualny, od HUD-a po każde menu, banki, prawo jazdy itd. -?Nowe prace dodatkowe, niewymagające rejestracji w urzędzie pracy np: zbieranie Jagód Serwer tworzony przez graczy dla graczy. Do tworzenia serwera podchodzimy profesjonalnie, dokładnie planując kolejne prace. Mamy doświadczenie przy tworzeniu serwerów, jak i społeczności. Aby eXodia RP istniała, potrzebujemy zadowolonych graczy. Dlatego będziesz miał bardzo duży wpływ na to, jak serwer ostatecznie będzie wyglądał. Już dziś możesz zapisać się na discord i wspomóc nas przy tworzeniu tej świetnej wyspy, każde pomysły są brane pod uwagę ? czekamy na Ciebie!
 3. Nazwa Serwera: eXodia RP IP Serwera : 51.91.125.39 Tryb Gry: Role-play Medium-RP Zapraszamy na nasz Discord https://discord.gg/RE9V22g Zapraszamy na naszą stronę: http://exodiagaming.pl/ Zapraszamy wszystkich na odsłonę nowej wyspy eXodia RP, która startuje 13.12.2019, Wprowadziliśmy same nowości które będą przełomem w serwerach RP. To wszystko dzięki waszym pomysłom, które możemy realizować, do uzyskania perfekcji, aby niczego wam nie zabrakło. -💵 Głównym celem Startu serwera eXodia RP jest danie wam nowości potrzebnych do dobrej rozgrywki. Ekonomia jest zbalansowana zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą, bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach) -💊Rozbudowane skrypty narko,🌱- w tym unikatowa sprzedaż, nielegalne sklepy. 💰Rozbudowane skrypty napadów - m.in. Jacht , Muzeum , Humane Labs -🖥️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę. -💁 Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce , nie ma problemu, polatajmy nawet na barana :)! 😮 Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP! -👑 Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja podchodząca na wysokim poziomie do każdego tak samo. (nie uznajemy kolesiostwa i tego ze jesteś streamerem to musi mieć wszystko ). -💀 64 Sloty ON!!! - Unikatowy wygląd miasta, autostrady, Paleto i Sandy - Każde mieszkanie ma własny garaż. - możliwość chowania się w bagażniku. - możliwość pchania auta, kiedy się zepsuje. -🏥 Nowy szpital połączony ze starym szpitalem z helikopterem i całym asortymentem -🚓 Tablet policyjny, radiowozy i bronie z podziałem na rangi - wprowadziliśmy rotacje aut. - Unikatowe własnoręcznie malowane Auta służb EMS, LSPD, LSC -🎩 Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki, ubrania itp - 👀 Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać. -🎨 Unikalny wygląd wizualny, od HUD-a po każde menu, banki, prawo jazdy itd. -💰Nowe prace dodatkowe, niewymagające rejestracji w urzędzie pracy np: zbieranie Jagód Serwer tworzony przez graczy dla graczy. Do tworzenia serwera podchodzimy profesjonalnie, dokładnie planując kolejne prace. Mamy doświadczenie przy tworzeniu serwerów, jak i społeczności. Aby eXodia RP istniała, potrzebujemy zadowolonych graczy. Dlatego będziesz miał bardzo duży wpływ na to, jak serwer ostatecznie będzie wyglądał. Już dziś możesz zapisać się na discord i wspomóc nas przy tworzeniu tej świetnej wyspy, każde pomysły są brane pod uwagę 🙂 czekamy na Ciebie!
 4. Nazwa Serwera: eXodia RP IP Serwera : 51.91.125.39 Tryb Gry: Role-play Medium-RP Zapraszamy na nasz Discord https://discord.gg/RE9V22g Zapraszamy na naszą stronę: http://exodiagaming.pl/ Zapraszamy wszystkich na odsłonę nowej wyspy eXodia RP, która startuje 13.12.2019, Wprowadziliśmy same nowości które będą przełomem w serwerach RP. To wszystko dzięki waszym pomysłom, które możemy realizować, do uzyskania perfekcji, aby niczego wam nie zabrakło. -💵 Głównym celem Startu serwera eXodia RP jest danie wam nowości potrzebnych do dobrej rozgrywki. Ekonomia jest zbalansowana zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą, bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach) -💊Rozbudowane skrypty narko,🌱- w tym unikatowa sprzedaż, nielegalne sklepy. 💰Rozbudowane skrypty napadów - m.in. Jacht , Muzeum , Humane Labs -🖥️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę. -💁 Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce , nie ma problemu, polatajmy nawet na barana :)! 😮 Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP! -👑 Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja podchodząca na wysokim poziomie do każdego tak samo. (nie uznajemy kolesiostwa i tego ze jesteś streamerem to musi mieć wszystko ). -💀 64 Sloty ON!!! - Unikatowy wygląd miasta, autostrady, Paleto i Sandy - Każde mieszkanie ma własny garaż. - możliwość chowania się w bagażniku. - możliwość pchania auta, kiedy się zepsuje. -🏥 Nowy szpital połączony ze starym szpitalem z helikopterem i całym asortymentem -🚓 Tablet policyjny, radiowozy i bronie z podziałem na rangi - wprowadziliśmy rotacje aut. - Unikatowe własnoręcznie malowane Auta służb EMS, LSPD, LSC -🎩 Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki, ubrania itp - 👀 Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać. -🎨 Unikalny wygląd wizualny, od HUD-a po każde menu, banki, prawo jazdy itd. -💰Nowe prace dodatkowe, niewymagające rejestracji w urzędzie pracy np: zbieranie Jagód Serwer tworzony przez graczy dla graczy. Do tworzenia serwera podchodzimy profesjonalnie, dokładnie planując kolejne prace. Mamy doświadczenie przy tworzeniu serwerów, jak i społeczności. Aby eXodia RP istniała, potrzebujemy zadowolonych graczy. Dlatego będziesz miał bardzo duży wpływ na to, jak serwer ostatecznie będzie wyglądał. Już dziś możesz zapisać się na discord i wspomóc nas przy tworzeniu tej świetnej wyspy, każde pomysły są brane pod uwagę 🙂 czekamy na Ciebie!
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online