Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

DziQ23

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

GTA Online

 • Social Club
  DziQ23
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

1826 wyświetleń profilu

DziQ23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Chciałbym was zaprosić na startujący serwer RolePlay - PurpleRP.PL. Posiadamy wykwalifikowaną administrację jaki i doświadczonych developerów. Administracja jest wysoko wykwalifikowana od doświadczenia po umiejętność rozmowy z graczami. Doświadczenie naszych developerów nie kończy się na ściągnij, kopiuj oraz wklej tylko na przerabianiu, oraz pisaniu skryptów, które pozwolą na ułatwienie, oraz rozwinięcie umiejętności roleplay. Jesteśmy otwarci na różne propozycję od graczy oraz chcielibyśmy was zachęcić do rozgrywki na naszym serwerze. Mamy wgraną oraz poprawioną mapę Liberty City z interiorami. Każdy z graczy może otwierać swój biznes, który będzie promowany na aplikacji discord. Nie posiadamy ograniczenia wiekowego do odgrywania jako młodszy gracz możesz odgrywać jako dziecko lub zwierzę wystarczy posiadać wyobraźnię i być kreatywnym. Zachęcamy do dołączenia na naszego discorda oraz zdania WhiteListy - (Możliwość napisania lub przeniesienia). https://discord.gg/P4CbTGNnTX
 2. Serwer RolePlay [**SaintRP 2.0**] 15+ / wymagana mutacja. Możemy ci zapewnić dobrą zabawę i jak i wysoki poziom RolePlay'u *- Optymalizacja na **wysokim** poziomie. - Nowy system zgłoszeń czemu administracja szybciej ci pomoże. - Najlepsze interiory które mają zamykanie z dźwiękiem. - Styl RolePlay'u charakteryzuje się wysokim poziomem. - Posiadamy dużą ilość skryptów które urozmaicą ci RP. - **Radio IC** każdy gracz może korzystać z niego wystarczy kupić w sklepie. - Nowe **UI** sklepu wygląd mobilny. - Nowy wygląd **HUD**. - Możliwość posiadania swojej działalności. - Ekonomia zaplanowana tak aby można było czerpać jak najwięcej przyjemności z rozgrywki. - Zaawansowany system jedzenia jak i picia w tym: - **dużo różnorodnego jedzenia, picia jak i alkoholu**.* [DISCORD] - https://discord.gg/yVNcSEB4Jx YouTube reklama: https://www.youtube.com/watch?v=HoI1eiu1
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online