Skocz do zawartości

Mentos

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  xGoziQx
 • Platforma
  PC
 1. Nazwa Serwera; BloodRP WHITELIST: Nie Ekonomia: Medium , Easy Tryb Gry: RolePlay 32 sloty z nastawieniem na 64 - Brak P2W - Aktywna i ogarnięta Administracja - Mafie/Cartele/Gangi - Kajdanki, Worek na głowę - Duzo pojazdow w car dealerzes - Customowe auta dla LSPD/EMS - Lokalny medyk - Narkotyki - Częste Eventy - Tablet LSPD/EMS - Mozliwosc chodzenia zakutym - Miła atmosfera na wyspie - Możliwość obserwowania kamer z banku na komendzie - Ciekawe skrypty -Dobre Handlingi - Sporo Firm - Mozliowsc wziecia/siedzenia komus na baranie - Ciekawe napady Hackowanie Humane Labs Statek - Dobra optymalizacja, dobre FPS - Silownia - Prace typu LSPD , EMS , LSCM - Dodatki do broni -Dobrze schowane miejsca z narkotykami - Możliwość zdjemowania ubrań -Roznordone animacje pod F3 Discord: https://discord.gg/QBZ366c

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum