Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

JDsss.

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  JDsss.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. JDsss.

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  mnie wywaliło do kampani i potem już się do online wejść udało
 2. JDsss.

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  ktoś mi wytłumaczy co ta gra odwala stałe 60 fps jak zawsze podczas loadingu muzyka zanika i podczas gry ekran co chwile zacina ... nigdy tak nie miałem
 3. JDsss.

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Trylek ten dzieciak spina się do każdego kto zada pytanie co było nwm kurwa 10 stron temu bo go to dowartościowuje czuje się jak dorosły upominając innych
 4. JDsss.

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Iron_cowosky wiem pisałem ale mi słownik pokazał że źle to zgłupiałem
 5. JDsss.

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  weź kurwa zamknij ryj nie spinaj dupy dzieciaku ktoś pisał o sesji to zapytałem kurwa tak ? znalazł mi się kurwa struż spamu zasrany
 6. JDsss.

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  dostałem zaporszenie do znajomych czyli jak się mi online załaduje to zostane zaproszony do sesji ?
 7. JDsss.

  Ban za cheaty

  postać będzie ale zresetują ci postępy dostaniesz też troche hajsu na start

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×