Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

KubekBezUszka

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubekBezUszka

  1. Gościu garnij się już bo widać,że dusza gówniaka przez ciebie przemawia
  2. Powiem tylko tyle czytanie komentarzy nie boli i gdyby taka osoba mogła poczytać komentarze,które są wyżej i na poprzednich stronach to wszystko zobaczy
  3. Pieniądze przechodzą na inną postać tylko wtedy kiedy są w banku Gdy je wypłacisz to już ich nie będzie na drugiej postaci Tak samo jak tworzysz nową postać to wyskakuje komunikat Postać 1 ma [jakiś lvl] czy chcesz przełożyć na drugą czy jakoś tak to wygląda
  4. Co mam cię kłamać nie dostaniesz zapro chyba,że kupisz drugi raz money lobby choć bardziej Ci polecam Level Up Spoko internet Ci daruję... Ale ty masz tak ciekawe życie,że asz nie pewnie typowy gówniak lat 13,któremu dopiero pierwsze włosy na mordzie urosły i myśli,że jest dorosły.
  5. Cruzzer ten gościu może iść do swojej mamy i dać jej na spłate pożyczki heh
  6. Jak się nie podoba to zacytuję klasyka ! "Wypierdalaj za bramę raz!"
  7. No generalnie mały gówniaku ciągły spam z zapytaniem "Eeeeeeeee Namo Ile jescze musze czekać na zapro !?" To też byś takie coś wprowadził i nie skacz bo cię buty wyprzedzą ps: On nie liże dupy tak jak ty swojemu ojcu tylko pomaga
  8. Musisz poczekać taki sam problem miał mój kolega Poczekał i wszystko bangla
  9. No to czekaj i nie pytaj nie potrzebnie nie tylko ty to kupiłeś i jest kolejka
  10. Tyle ile trzeba
  11. Ja bym obstawiał wentylator. Ja sam mam GTX 1060 6gb gaming x od MSI i wszystko jest spoko ale wentylator z obudowy jest głośny.
  12. Złośliwość przedmiotów martwych raczej serverów heh
  13. Tyle ile potrzeba czytaj wcześniejsze komentarze
  14. Gościu naucz się czytać komentarze dopiero potem pisz
  15. To czekaj dalej bo są kolejki A jak ci się niechce czekać to kup Level UP Tak dalej działa tylko były udtrudnienia [ Servery R* ] Poczęści tak ale jest kolejk na money lobby takze czekasz dalej A jak nie to kup sobie Level UP i tyle
  16. Servery R* troszeczkę sie zepsuły i money lobby trwa max 1h bo potem sesje wypierdala a i taka rada czytaj wcześniejsze komentarze
  17. Kiedy będzie pora i czas.
  18. Dziękuję za odp
  19. Namo mam lvl 78 ile by kosztowało dobicie 100 + 100mln? 10€ czy 15€ Z góry dzięki za odpowiedź.
  20. Czytaj opis a będzie ci dane
  21. Są kolejki były święta także czekaj i nie gadaj Są kolejki tak jak mówiłem musisz czekać
  22. To czekaj i tyle.
  23. Nie spam juz ty gowniaku Dzisiaj wieczorem bądź jutro popołudniu/wieczorem. Namo dokładnie pisze kiedy wchodzi na konto.
  24. Spamiac idziesz na koniec kolejki
  25. Kupiłem modowanie tydzień temu wszystko jest OK także nie ma czego się bać Druga sprawa sama akcja modwania nie trwa długa mi namo odpisał po 5H była godzina 21:39 a skończył 21:46.

Ostatnia aktywność

  1. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    Drodzy Gracze, W związku z trwającymi pracami nad serwerem jesteśmy zmuszeni przesunąć datę jego premiery na 08.07.2026. Chcemy dopracować wszystkie elementy, aby zapewnić Wam jak najlepszą jakość rozgrywki i sprawić, że gra na naszym serwerze RolePlay będzie czystą przyjemnością. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dobrze się u nas bawił i został z nami na długi czas. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie. Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas pozwoli nam oddać w Wasze ręce serwer, który spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia 08.07.2026! ❤️
  2. Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
  3. Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
  4. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Ogłoszenia
    o kandydaturę proszę się kierować na discordzie nick: Harvii
  5. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.