Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

MalusPL

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez MalusPL

  1. Witaj! Chciałbym cię zaprosić na nowo powstały serwer RolePlay Mówimy tutaj o serwerze o dłuższej historii Robimy serwery od dłuższego czasu zadebiutowaliśmy takimi serwerami jak: NukeSideRP > Serwer około 350 osób dc 32/32 + 10 w kolejce rekord przy odpaleniu 64 to 52 osoby online ManiaRP 1 edycja > 200 osób na dc około 30/32 przez miesiące nie odpalane było 64 sloty HawajeRP > 200-250 osób na dc podobnie do ManiaRP I inne! Dobra wystarczy gadania o przeszłości zacznę pisać o aktualnym projekcie Pewnie się spytasz co na nim znajdziesz? Otóż już odpowiadam: - System Core ( Skrypty, Przedmioty i inne ) wbudowane w jeden plik dzięki czego optymalizacja jest nieziemska - Praca Policji ( System nadawania licencji , Nowy system zbrojni i szafek ) - Mieszkania ( Opcja Magazynu odpalany byłby w momencie czyszczenia posiadanych mieszkań w magazynie można odebrać dotychczasowe przedmioty posiadane w mieszkaniu ) - Garaże ( Garaże pod frakcje jak i nie , Możliwość nadania współwłaściciela pojazdu ) - Radar ( Widoczny w samochodzie i przy wyciągniętym telefonem w ręku inaczej nie widać ) - Tablet ( Nowy system tabletu policyjnego bardziej zaawansowany ) - Przejrzysty Hud ( Hud nie zajmujący połowy ekranu tylko dyskretnie schowany pod mapą ) Wiele więcej ale nie będziemy za dużo zdradzać Teraz Pytanie kiedy się odbędzie start - Start Odbędzie się w nieokreślonym czasie czekamy aż serwer discord się rozrośnie Zaproszenie ---> [https://discord.gg/fCPtagBmhY ]
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online