Skocz do zawartości

Paprycjusz

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  voxan-pl
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak dostałem pieniądze nie w banku to czy mogę je wpłacić do banku?
 2. Namo mam pytanie. Czy jeżeli np gram sobie online na moim koncie i przyjdzie kolej na mnie i będziesz próbował się zalogować na konto to coś się będzie działo czy po prostu ci się nie uda zalogować?
 3. Dobrze tylko się pytam bo myślałem że mam jakiś błąd
 4. A i czy wiadomość przyszła czy po prostu mam jakiś błąd?
 5. Namo przyszedł do ciebie mój donate? Tak tylko się pytam.
 6. Namo ja mam pytanie. Wysłałeś mi jakiś czas temu kod na dodatkowe GTA$. Czy do dnia dzisiejszego działa ten kod?
 7. A żeby wysłać do cb wiadomość na temat logowania i hasło to trzeba zjechać w dół strony znaleźć co dalej? i wcisnąć wiadomość? To trzeba zrobić?
 8. Sluchaj wczoraj troche nam albo mi nie wyszlo. Trochę się nie zrozumieliśmy. Czy nie byłoby problemu gdybym jeszcze raz wysłał donejty tym razem 50zł? Ten pakiet z 200mln

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum