Skocz do zawartości

Paprycjusz

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  voxan-pl
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A żeby wysłać do cb wiadomość na temat logowania i hasło to trzeba zjechać w dół strony znaleźć co dalej? i wcisnąć wiadomość? To trzeba zrobić?
 2. Sluchaj wczoraj troche nam albo mi nie wyszlo. Trochę się nie zrozumieliśmy. Czy nie byłoby problemu gdybym jeszcze raz wysłał donejty tym razem 50zł? Ten pakiet z 200mln
 3. Przeczytałem Wysłałem donejty i po 2 min wysłałeś że 50
 4. To mogliście jakoś to lepiej zrobić A nie piszecie najpierw 45 potem 50 i na ostatnią chwilę
 5. Nie chodzi mi o to. Jak zjada trochę w dół strony to pisze że z powodu psc jakoś tak to pisze że to kosztuje 50
 6. I ile to wyniesie 45 czy 50 zł bo coś jeszcze tam pisało? A i jak zapłacę to jak mam przesłać te dane? Skontaktujesz się że mną czy co?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum